Poredak

2 078 igrača u ovom kolu

#

Nadimak

Bodovi

Dobitak

štef

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

3 1

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 3

0 4

Pobjednik pogođen

7 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 2

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

1 2

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

16 bodova

Crna ruža

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

3 1

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

3 1

1 0

Pobjednik pogođen

5 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 3

1 3

Pun pogodak

10 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

2 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

16 bodova

sestincan

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

3 1

1 0

Pobjednik pogođen

5 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

0 1

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

2 2

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

1 0

1 0

Pun pogodak

20 bodova

Jerabekovskis

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

3 1

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

2 2

1 3

2 boda

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

1 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

1 0

1 0

Pun pogodak

20 bodova

Bega

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 1

4 2

Pobjednik pogođen

5 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 2

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

2 2

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

1 0

1 0

Pun pogodak

20 bodova

domi2606

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 0

1 0

Pobjednik pogođen

5 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

0 1

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

3 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

1 0

1 0

Pun pogodak

20 bodova

Dundo Ivo

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

0 0

0 0

Pun pogodak

10 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 3

1 3

Pun pogodak

10 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

2 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 0

1 0

Pobjednik pogođen

10 bodova

jessy

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

0 1

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

0 2

0 0

0 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

1 0

1 0

Pun pogodak

10 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

0 2

1 3

Pobjednik pogođen

8 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

2 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

1 0

1 0

Pun pogodak

20 bodova

Bruno144

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 1

4 2

Pobjednik pogođen

5 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

0 1

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 2

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

1 2

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

1 0

1 0

Pun pogodak

20 bodova

Puko9

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 1

0 4

0 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

0 0

0 0

Pun pogodak

10 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 2

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

2 2

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

1 0

1 0

Pun pogodak

20 bodova

Tomasevic00

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 1

4 2

Pobjednik pogođen

5 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 3

0 4

Pobjednik pogođen

7 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 0

1 0

Pobjednik pogođen

5 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

0 1

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

3 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

1 0

1 0

Pun pogodak

20 bodova

Acmbole

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 2

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

1 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

16 bodova

Chiara18

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

0 1

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 2

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

1 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

16 bodova

Mario 1987

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

0 1

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 0

1 0

Pobjednik pogođen

5 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

0 2

1 3

Pobjednik pogođen

8 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

0 0

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

16 bodova

damba15

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

3 1

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 1

0 4

0 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 3

1 3

Pun pogodak

10 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

1 3

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

16 bodova

Dadach7

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

0 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 2

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

1 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

16 bodova

Scorpius

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

0 1

1 3

Pobjednik pogođen

5 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

0 2

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

16 bodova

Slez

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 0

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 0

1 0

Pobjednik pogođen

5 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

0 2

1 3

Pobjednik pogođen

8 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

3 0

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

16 bodova

Dodocar7

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

2 1

4 2

Pobjednik pogođen

5 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 3

0 4

Pobjednik pogođen

7 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 2

0 0

0 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 1

1 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

1 3

1 3

Pun pogodak

10 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

2 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

1 0

1 0

Pun pogodak

20 bodova

zdren

1.

ŠVEDSKA 1. sub, 15. 7. - 17:30

BK Häcken

Brommapojkarna

3 1

4 2

Pobjednik pogođen

8 bodova

2.

NORVEŠKA 1. sub, 15. 7. - 18:00

Vålerenga

Molde FK

1 2

0 4

Pobjednik pogođen

5 bodova

3.

SUPERKUP POLJSKA sub, 15. 7. - 20:10

Raków Częstoch.

Legia Warszawa

1 1

0 0

Pobjednik pogođen

8 bodova

4.

NORVEŠKA 1. ned, 16. 7. - 19:15

Brann Bergen

Strømsgodset IF

2 0

1 0

Pobjednik pogođen

5 bodova

5.

RUMUNJSKA 1. ned, 16. 7. - 20:30

FC U Craiova 1948

FCSB Bukurešt

0 2

1 3

Pobjednik pogođen

8 bodova

6.

ISLAND 1. ned, 16. 7. - 21:15 Otkazano Info

KR Reykjavik

Hafnarfjördur

2 1

×

0 bodova

7.

SUPERKUP HRVATSKA sub, 15. 7. - 20:00 Bonus utakmica Info

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

2 1

1 0